Jdi na obsah Jdi na menu
   Našli domov

zvířata umístěná v předchozích letech, najdete zde.

   
korny2.jpg Korny - kříženec, cca 7 let. Je to nejhodnější a nejmilejší  pejsek v záchytu. Mazlivý, hezky chodí na vodítku, má rád jak dospělé tak děti.
   
 

Charlie

 

   
  Rita - mladá fenka, hravá, velmi přítulná, zatím je to nepopsaný  list a bude potřebovat vychovat. 
   
  Marlye  - mladý pes, hodně živý, bude potřebovat vychovat. Byl nalezený uvazaný u stromu. Vhodný k aktivnímu člověku. Velmi rád si chodí pro pomazlení.
   
  Medie - fenka zřejmě kříženec NO nazrzlé barvy. Stále by se mazlila.
Je naočkovaná, odčervená a čeká na nového majitele.
   
 dscn1140.jpg

Beruška - moc hodná fenečka. Umí se krásně smát, velmi ráda se přijde pomazli, ale ty smutné oči, které má, když ji dávám do kotce. Doufáme, že se brzy najde někdo, komu se Beruška bude líbit a nabídne j trvalý domov.

 

umístěna: květen 2014

 

 

   
 dscn0851w.jpg

Tracy odrostlé štěně cca 11 měs. Potřebuje co nejdříve svého člověka, který ji bude mít rád a vychová ji, aby z ní byla hodná psí slečna. V krvi ji koluje nejspíš krev loveckého plemene, tak je potřeba počítat s tím, že je hodně živá a bude potřebovat zaměstnat. Jinak je to hodná a ráda se tulící fenečka.

umístěna: březen 2014

http://liftink.rajce.idnes.cz/Tracy_-_nasla_domov

   
dscn1053d.jpg

Dany - kříženec King charles španěla a drsnosrstého jezevčíka. Má 8 let, je to milý psík a rád se mazlí.

umístěn: únor 2014

http://liftink.rajce.idnes.cz/Danik_-_nasel_domov

   
barca.jpg

 Barča - fenka NO byla nalezena u smetiště v Bystřici pod Hostýnem - směr Valašské Meziříčí, na sobě měla obojek snad s nápisem Beruška a známku o očkování 2013. Bohužel tento obojek ztratila. Nálezci ji měli doma, ale nesnesla se s jejich fenkou, tak ji  přivedli do záchytu. Je to velmi živá a mazlivá fena. Velmi ráda cvičí a hraje si s balonky.

umístěna: leden 2014

 http://liftink.rajce.idnes.cz/Baruska/

   
 dscn0849j.jpg

Bertík - mladý cca 1-2 roky kříženec jezevčíka. Mazlivý, snáší se nám tu se psíky i fenkou.

umístěn: prosinec 2013

   
 dscn0802h.jpg

 Hubertek je štěně cca 5 měs. staré. Je naočkované, odčervené a čeká už jen na svého člověka. Je velmi chytrý, sedni i lehni zvládá na posunek, slovní povel začneme pomalu přidávat. Krásně začíná chápat nouse touch, přední nohy na krabičce již taky pochopil a pomalu začínáme zkoušet i otočky. Je velice šikovný, ale potřebuje hlavně mít svoje doma a někoho, kdo ho bude mít moc rád, je to takové tulítko. V záchytu ho zvykáme na psy, feny i kastráty. Snažíme se ho brát na procházky.

umístěn: prosinec 2013

   
 lump.jpg  

Lump - nové fotografie hodný, mazlivý psík. Snese se s dětmi. Je kastrovaný.

Momentálně se nachází v dočasné péči, aby nemusel prožít další zimu v záchytu. 

liftink.rajce.idnes.cz/Lumpicek/

 

umístěn: prosinec 2013

 

   
1401304_10200206754845279_986625936_or.jpg

Lord - zlatý retrívr nalezený velmi vyčerpaný. Teď už je v pořádku a je to typický představitel tohoto plemene. Je milý a rád se mazlí. Reaguje na sedni, vychází dobře s fenkami i psy, má neuvěřitelnou trpělivost se štěňaty. Miluje balonky. Je kastrovaný.

umístěn: listopad 2013

 

26.10.2012.jpg

 

Goofy - hodný, starší labrador, mazel, snáší se ze psy.

 

 

 

umístěn: říjen 2013

 

 

   
aron.jpg

Áron - je šestiletý kříženec novofundlanďana a leonbergra. Je to mazel, tady v záchytu chodí ven s fenkami, a to i malého vzrůstu. Se psy jsme ho zatím nezkoušeli, přece jen je dost velký. Miluje míčky, vodu. Hledá velmi akutně domov, v kotci se mu nelíbí a občas máme i problém ho tam dostat. Bylo by pro něj dobré najít domov co nejrychleji. Má cca 60 kg.

 umístěn: srpen 2013

   
miky.jpg

Miky - společně s o.s. Pomoc psům Novojičínsko hledáme nový domov nebo aspoň dočasnou péči pro tohoto asi ročního křížence pudla a zřejmě teriéra. Byl odveden z nevhodných podmínek. Jako jediný z mlaďochů zůstal u nás v záchytu, neboť pro něj už nebyla dočaska. Nutně potřebuje společnost lidí, na mě se velmi fixuje. A hlavně potřebuje se s lidmi co nejvíce stýkat, aby jim začal věřit. Je ještě mladý, takže má šanci se všechno brzy naučit, ale určitě ne v záchytu. U nás se už naučil krásně sednout, pomalu zvládá i lehni, začíná ragovat i na přivolání a učí se cviky s klikrem. Je velmi chytrý a mazílek. Se psy vychází dobře, žil ve smečce.

umístěn: červenec 2013

   
snowy.jpg

Snowy - malé, hravé cca 6. měs. staré štěně.

 

 

 

umístěn: červenec 2013

 

 

   
1059166_332540703545432_1566347054_n.jpg

 

 

Ajša - kříženec, velmi hravá a přátelská.

 

umístěna: červenec 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

   
peggy4.jpg

Peggy - nové fotografie byla nalezena na cestě mezi Bystřicí pod Hostýnem a Bílavskem. Na krku měla kožený obojek (vypadá jako kříženec kokršpaněla). Ráda se mazlí. Věk podle veterináře je cca 6 let.

liftink.rajce.idnes.cz/Peggy/

 

umístěna: červen 2013

   
coudy.jpg

Coudy - tento kříženec je v záchytu velmi smutný a pláče, je velký mazel.

 

 

umístěn: červen 2013

 

 

   
aja1.jpg

Bona - mladá fenka, která se ráda mazlí a je plná enrgie. Bude potřebovat naučit poslušnosti. Jinak je to velmi milá fenka. Bonnynka už zvládá sedni :)

 

umístěna: květen 2013

 

 

   
sovad.jpg

Míša - kříženec byl nalezen 11.1.2011 v Sovadině. Na sobě měl kožený obojek s karabinou.  Nemá rád rychlé pohyby, bojí se jich.
S Míšou jsem začala trochu pracovat. Začal reagovat na povel sedni, lehni, i když zatím jen za pamlsek. Zkoušíme také prvky dog dancingu a už pomaličku zvládá otočku, válení sudů a také slalom mezi nohama. I zde je zatím nutný pamlsek. Míšu cvičení moc baví. 
Od nového majitele bude potřebovat trpělivost a hlavně vlídné zacházení. Míša miluje vodu a nevadí mu kočky.

liftink.rajce.idnes.cz/Misa/

umístěn: duben 2013

   
atrej1.jpg
 
Bak - mladý, krásný, černý pes, pravděpodobně kříženec NO. Psík je hodný, udržovaný, zkrátka mazel. Reaguje na povel sedni, lehni. S fenkami nemá problém, kamarády mezi psy si vybírá, spíš je nemusí.
 
 

umístěn: duben 2013

 
 
 
 
 
   
kessydruha.jpg

Kessy - je volná k adopci, je to moc prima holka, snáší se se všemi psíky i fenkami v záchytu. Je to mlaďunká fenečka, moc příjemná a hledá domov u hodných lidí. Umí povel sedni.

 

umístěna: duben 2013

 

 

   
kessy.jpg Kessy - umístěna únor 2013
   
5.10.2012.jpg

Sid - velmi akutně hledá domov. Je to mohutný pes, ale přesto je to hodný pes, chodí na vycházky s bezproblémovými psy i štěňaty. Zemřel mu majitel a jeho ztrátu velmi těžce nese a začal seč i sebepoškozovat na ocase, u kterého mu hrozí amputace. Prosíme o pomoc s hledáním nového domova tomuto velkému dobrákovi.

znovu umístěn: červen 2016

 

 

 

   
mikes1.jpg

Akutně hledáme nového majitele pro černého, velmi  mladého kocourka Mikeše. V záchytu je mu smutno, je tu docela sám a tak se nám tu nudí. Je velmi hravý a mazlivý, pokud se nám nepodaří najít nový domov, budeme ho muset odvézt do útulku. Opravdu ho tu nemůžeme už dlouho nechat. Momentálně se nachází v záchytných kotcích Bystřice pod Hostýnem.

umístěn: říjen 2012

   
prdelka.jpg  Prdelka - (skutečné jméno pejska) starší, slepý kříženec, kterému zemřela majitelka a bohužel se opět ocitl v záchytu odkud pochází. Najde se někdo, kdo poskytne tomuto pejskovi, který bydlel v bytě, dožítí v teple domova? Jeho vada ho nijak zvlášť neomezuje. Vyfotit jej nebylo jednoduché, je velmi pohyblivý. Prdelka si rád zaštěká. Chodí hezky na vodítku a dokonce ani chůze do schodů a ze schodů mu nečiní potíže.

Akutní! Moc se za něj přimlouváme, nezaslouží si zemřít v záchytu.

umístěn: říjen 2012

   
dscn1045.jpg

Scoty - psík, černé, zřejmě v něm bude NO, je milý, hravý, prostě tak jak má štěndo být. Štěně, které se potřebuje naučit spoustě věcí, ale místo toho je minimálně 22 hodin denně zavřeno v kotci bez výběhu. Bez člověka, který by ho učil co se může a co ne. Stáří cca 6-7 měs.

 

Umístěn: srpen 2012

   
dscn0986.jpg

Cooper - je krásné černé štěně - psík, se žíhanýma nožkama, cca 6 měs. staré. Je velmi hravé, mazlivé a zdá se, že umí povel sedni. Potřebuje co nejdříve nový domov, tady je mu dlouhá chvíle, ale hlavně tady už 14 dní teskní, má rád společnost.

umístěn: srpen 2012

 

   
dscn0341.jpg
Pajda, dnes už Tofu, začíná krásně poslouchat na povel sedni a lehni, je to prostě chytrý kluk :o) Pomalu začíná chodit i do výbehu s ostatními psy, ale s náhubkem, jistota je jistota. Pajdulka hodně teskní :o(
 
 
 
umístěn: červenec 2012
 
 
 
 
   
sinda.jpg

Sinda - Velmi akutní - fenečka v záchytu opravdu hodně teskní, stále čeká, že si pro ni někdo přijde a ono nic. Její celý příběh napíšu případnému zájemci do emailu.
Hledáme nový domov pro tuto dobrmanku. Její příběh je velmi smutný, prožila si hodně zlého než se dostala poprvé do záchytu. Byla nalezena doslova za pět minut 12 uvázaná v lese. V záchytu se dala dohromady a našla i domov, takže by se dalo říci happy end, ale opak je pravdou. Fenka je opět v záchytu. Byli bychom rádi, kdyby našla co nejdříve milující rodinu, pobyt v záchytu velmi těžce nese, stále se chudina třese a teskní. Domov měla dva roky. Prosím pomozte nám najít pro ni domov, je moc hodná.

umístěna: červenec 2012

   
aja.jpg

Ája - tak sotva jsme holčičku přesunuli do sekce našla domov byla bohužel vrácena, takže ji  musíme dát zpět do nabídky :o( Doufáme, že brzy najde nový domov a již nastálo, je moc hodná a mazlivá. Hodí se k dětem.

 

umístěna. květen 2012

   
dscn3170.jpg

Fany - veselá, mazlivá a hravá psí slečna - vrátila se k původnímu majiteli

 

 

 

   
dscn3191.jpg Našel nový domov - umístěn květen 2012
   
dscn3184.jpg Vrátil se k původnímu majiteli
   
black.jpg

Black -  je mladý klučík. Je to takové správné třeštidlo, pěkně chodí na vodítku, má rád i děti a moc rád se tulí. Pobyt v kotci se mu vůbec nelíbí.

umístěn: duben 2012

   
 skip.jpg

Skippy - hledáme nového majitele tomuto psíkovi, v záchytu je mu vzhledem k jeho typu srsti zima. Asi 40 cm vysoký, hnědý pes, zřejmě kříženec pinče, má kupírovaný ocásek a trochu šedivou tlamku. Je to mazel, hodně vysoko skáče a především je smutný, kde se to ocitl. Byl odchycen v Bystřici pod Hostýnem u hřbitova.

Umístěn: únor 2012

   
dedousek6.jpg

Dědoušek - starší psík, klidné povahy, s ostatními psy vychází. Nalezen byl s obojkem proti blechám. Na levém oku má zákal.

Umístěn: listopad 2011

   
tim.JPG

Tim kříženec, cca 7 roků. Kontaktní, klidný a nenáročný pejsek, který se těší na každou vycházku. Učí se povel sedni (který mu už mimochodem docela dobře jde) a přivolání a docela je šikovný. Začali jsme zkoušet otočky, povel lehni, vše zatím jen za odměnu. Bylo by mu dobře i u starších lidí a hlavně u někoho, kdo ho bude mít moc rád, život se s ním zatím moc nemazlil. Pobyt v kotci těžce nese, nutně potřebuje kontakt s lidmi, je to mazlivý psík.

Umístěn: listopad 2011

 labradorka.jpg  Umístěna: říjen 2011
rituska.jpg

 
 

 

Rita - velmi hodná, přítulná fenečkaumístěna: říjen 2011


 

jess.jpg

 


Barča - hledáme domov pro tuto mladou fenečku, nejlépe k někomu, kdo s ní bude stále doma a nebo, kdo na ní bude mít dostatek času. V záchytu hrozně moc teskní. Je to takové slunníčko, které se mo rádo tulí.


umístěna: září 2011 

   
adela2.jpg Adéla - fena křížence, velkého vzrůstu, dobře živená, byla převezena do záchytu, protože ji někdo vyhodil a odjel. Zatím se jeví jako hravá fenka, která ráda běhá pro balónek  a klacek. Adélka už začala chodit na procházky, má ráda vodu, na vodítku sice tahá, ale časem se naučí jak to má být správně. Reaguje na povel sedni, lehni, učí se otočky, obíhání a moc ji to baví.

umístěna: září 2011
 
   
jezevcicka2.jpg
Lucka - do záchytu přibyla krásná jezevčí fenečka. Moc ráda se mazlí, má ráda společnost lidí. Pobyt v záchytu velmi těžce nese a teskní. Potřebovala by co nejrychleji najít nový domov.

umístěna: září 2011
   
novy4.jpg
Ben - Beníčka přinesli do záchytu hodní lidé v krabici zcela vyčerpaného, podvyživeného a vystrašeného. Byl velmi špinavý, měl po těle několik ranek a strhlý polštářek na tlapce, ouška má téměř bez chlupů. Hned ho prohlédl veterinář a nasadil léky. Vykoupali jsme ho, ale měl na těle nalepené bláto nebo kdo ví co, a když jsme to odstraňovali, bohužel mu to přibralo i kůži, takže další ranky. Veterinář na další kontrole zjistil zánět kůže, tak Beníček dostal další léky a koupel a uvidíme jak se mu bude dařit dál. Také se mu podíval na zadní nožku, kterou pořádně nepouživá a zjistil starou zlomeninu. Vzhledem k pravidelné stravě, má již sílu na to, aby se proběhl a je to obrovský mazel, ale bojí se ostatních pejsků, strachy se i počůrá. Dnes byl venku s Betynkou, ta si s ním chtěla hrát, ale Beníček se mi schoval pod nohy, ale snad se to zlepší. Najde se pro Beníčka nový domov plný lásky a pochopení pro jeho handicap s nožkou?
Umístěn: červenec 2011

 
   
bety.jpg Bety (skutečné jméno fenky)  je asi 14 let stará fena NO, přišla ve velmi zanedbaném stavu, má problémy se zadními nohami, odebraná z nevyhovujících podmínek je stále v nabídce. Přesto všechno co prožila,  velmi teskní. Betynce pomalu zarůstají místa, na kterých neměla srst. Hraje si se všemi psíky a dokonce je vyzývá ke hře. Betynka bude dostávat na přilepšenou kloubní výživu. Bohužel nezná ani obojek, ani vodítko.
Umístěna: červenec 2011
   
black4.jpg Black -  asi 7 let, byl nalezen na nádraží. Když přišel do záchytu, byl vystrašený a nechtěl s námi komunikovat, piškotky a jiné dobrotky však udělaly své a 4.9. byl Black na procházce a začíná se i mazlit. Bohužel mu stále zůstávají velmi smutné oči, ve kterých by se dalo číst, proč mne můj člověk zradil. Přestože už je na nás vlídnější, stále se na něho musí pomalu a klidně, ale jinak je z něj bezva psík.

Umístěn: červen 2011
darla1.jpgDarla - fenka No asi půl roku stará, vlkošedé barvy, mazlivá a hravá. Nalezena 18.3.2011

 

Umístěna: duben 2011

 

 

 

 

 

divoch3.jpg Bad je skutečné jméno tohoto psa - do záchytu nám přibyl nový pejsek, je to mladý klučík, který ještě čůrá jako fenka, i když podle zubů jsem myslela, že bude starší. Je obrovský mazel,  kontaktní, vyžaduje hodně pozornosti, Začíná reagovat na sedni, zkoušíme i lehni (to jde hůř),  trvá mu hodně dlouho než se soustředí, protože je hodně živý. Hodí se k aktivnímu člověku. V kotci moc teskní. Byl po vzájemné dohodě přebrán do záchytu od majitele.

Umistěn: březen 2011
zlaty1.jpg

 

 

Ret byl nalezen 23.1.2011 v ulici Vsetínská. Z počátku byl vystrašený, ale teď už je klidnější a moc rád se mazlí. Reaguje na povel sedni a lehni. Má světlehnědý čenich. Nemá rád prudké pohyby, to se hned krčí.
 

Umístěn: březen 2011

 

 

   
lady.jpg jagdterier - fenka. Fenečka je mazlivá. Byla hodně hladová.

Umístěna: březen 2011

 

Valda3.jpg

Valda - mohutný světlý labrador, přátelské povahy. Zatím, ale nevíme jak vychází s ostatními psy. Začínáme s povelem sedni, ale Valda je hrozně živý, takže mu to dá zabrat soustředit se, přesto už začíná být úspěšný.

Umístěn: leden 2011

   

dscn0294.jpg

Kříženec jezevčíka - vrátil se k majiteli

Beruška1.jpg

Týna - fenka,  cca 1-2 roky, přítulná, ráda se mazlí, reaguje na povel sedni, lehni, i když  zatím pouze za pamlsek. Mezi pejsky si vybírá.  Ráda chodí na procházky, na kterých jí doprovází Black a nečiní ji to žádné problémy. Přesto ji raději doporučujeme jako jediného psa v rodině.
Umístěna: prosinec 2010
 Obrazek

Deny - mladý, trochu vystrašený jezevčík

Umístěn: listopad 2010

   
 Obrazek

 Tedy - kříženec,  cca 4 roky, vyrovnaný pes, zřejmě byl i cvičený, reaguje na povely sedni, zůstaň, lehni. Na vodítku chodí velmi dobře. Ze začátku doporučujeme venčit pouze na vodítku, aby pochopil, že u lidí je mu dobře a procvičovat přivolání. Přivolání začínáme trénovat, také sedni a lehni, chůzi při noze, zůstaň. Teda cvičení ohromně baví.
Umístěn: říjen 2010

 

Rok 2010

Psi, kteří našli domov v roce 2010 najdete na této stránce:

http://liftink.rajce.idnes.cz/Nasli_domov/