Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z nového domova nám poslal vzkaz Prdelka

Prdelka zdraví všechny své fanoušky z nového domova. Včera celý den pršelo, tak první fotky až dnes z průzkumu zahrady a s novým psím kamarádem.

prdelkadoma.jpg prdelkadoma1.jpg

 

Z nového domova nám poslal vzkaz Cooper

Dobrý den,
posílam aspoň dvě fotky Coopra řekl bych že jsme všichni spokojeni. Máme jen trochu problém se samotou doma ale cvičíme to myslím že časem to bude bez problemu. Jinak Coop je aktivní a učenlivý takže nám to vyhovuje tak tedy spokojenost :)

cooperdoma1.jpg cooperdoma.jpg

 

Z nového domova nám poslal vzkaz Bertík

Bertíček u nás v záchytu
strapacek.jpg
Bertíček v novém domově
berticek.jpg

 

Z nového domova nám poslal vzkaz Scoty

Tak toto má nejradši dlouhé procházky.

Scoty ve svém pelíšku doma s hračkou, kterou dostal v záchytu
scotydoma.jpg
Na procházce
scotydoma1.jpg

 

Z nového domova nám poslal vzkaz Tofu (u nás Pajda)

Tofu je úplné zlatíčko a dělá nám velikou radost. S Chilli se uplne milujou. Často dokonce spí v obětí. Zvládli jsme dokonce bez úhony i to, že sousedům háraly feny. Příští týden bychom chtěli začít chodit na cvičák. Sedni, lehni a takové ty základy ovládá hezky, na jméno se taky naučil, tak musíme potrénovat přivolání a chození u nohy.
Posílám vám v příloze nějaké fotky.
Že jsme si ho vzali určitě nelitujeme a neumím si představit, co by musel udělat abychom litovat začli :)
Pěkný večer,
Katka G.

tofu.jpg Tofu se svou kamarádkou boxerkou Chilli
tofu1.jpg

  

Z nového domova nám poslal vzkaz Black:

Dobrý den,
posíláme pozdrav a pár fotek Blacka u nás.
Je to super, je hodný a docela poslušný:) Velký kamarád dětí, hlavně naší malé.
Mějte se pěkně a děkujeme.
Slavíkovi

blackdoma1.jpg blackdoma3.jpg

 

Z nového domova nám poslal foto Skippy:

skip-doma.jpg

 

Z nového domova nám poslal vzkaz Dědoušek:

Hlásím se z nového domova. Včera jsem ani netušil,co mě čeká za dobrodružství.V poledne přijela k nám do útulku mladá paní a že prý jede pro mě.Že si mě někdo vyhlídl až v Žatci. Divil jsem se ,tady už jsem si zvykl, občas za mnou chodily hodné paní , co mě venčily , drbaly a nosily dobroty.Myslel jsem , že se už nikomu líbit nebudu.Prý do Žatce...kde to asi je. Nasedli jsme do auta a jeli a jeli a jeli .Už jsem nevěřil,že někdy dojedeme a najednou jsme tu byli .Noví páníčci , domeček ,pelíšek ,psí kamarádi ,plná miska piškůtků.Spal jsem s novými kamarády ve psím pokoji . Bylo tu teploučko a pelíšek, Ráno mě nová panička musela budit ,No,ale vstal jsem rád ,ono se šlo na procházku a pak plná miska a piškoty a pak zase válení na pelíšku.Můžu kdykoliv ven se vyčůrat .Aby měli radost ,tak hlídám tedy vidím jen na jedno oko ,ale dveře tedy uhlídám, Musí přeci vidět ,že vybrali správného psa.Jo a mají tu takový ten uzel a házejí mi ho a já jim ho nosím. Vypadá to tu docela dobře .Váš Dědek

dedadoma3.jpg dedadoma.jpg

31.12.2011
Přejeme krásný a pohodový nový rok 2012. Hodně zdravíčka zaměstnancům ,dobrovolníkům i zvířátkům. Těm hlavně nové milující domovy . Velikánské pozdravy až z druhého konce republik y Žatce vám posílá bývalý útulkáč Dědula nyní Rupert von Bezděkov u Žatce

Rupert reaguje:

Posílám pár fotteček z nového domova .

http://hollitzerka.rajce.idnes.cz/Rupert_o_vanocich/

12.5.2012
Dobrý den , zdravíme ze Žatce . Máme od Vás pejsk aDědouška nyní Ruperta . Je u nás už půl roku a myslím , že je u nás štastný . Posíláme pár fotek :)http://hollitzerka.rajce.idnes.cz/Rupert/ my jsme s ním velmi šťastní . Je to pohodář .

 

Majitelka Blacka nám 19.8.2011 napsala:

Zdravím Vás, dnes máme Blacka doma dva měsíce, tak posílám pár fotek, většinou s některou z jeho nových třech kamarádek. Dostat je na jednu fotku je nad naše síly. Jinak se má Black dobře, vesele běhá celé dny po lese, už dávno bez vodítka, pracuje se mnou na zahrádce a chutná mu všechno. Jenom se sem tam asi lekne a pak vrčí a štěká, ale nic mimořádného. Takže ještě pozdrav ostatním pejskům a hodně štěstí.

Kliknutím na fotografii Blacka se vám zobrazí další:

blackdoma5.jpgBetynka první den v novém domově

Betynka po příjezdu do nového domova, k jedné skvělé paní, si našla místečko na spaní, které patří jejím novým parťákům naháčům.

23.7.2011

Moc pozdravuju od Betynky,                                                                             

cesta domů proběhla v klidu a Betynka byla v autě moc hodná. Naháči ji vůbec nevyvedli z míry, ale nelíbil se jí bišonek a ze začátku po něm chňapala, až jsem měla strach, že mi z mého nadějného šampiona udělá taky naháče. Ale včera už bylo vše v pořádku, navíc bišulka je moc chytrý a šel jí z cesty nebo se schovával za mě.

Horší je, že se bojí jít do domu a jakmile otevřu dveře na zahradu, tak tam prchne a je velký problém ji pak dostat zpátky. Škvarečky to ale jistí . Ale včera mě už, po příchodu z práce, vítala v domě spolu se smečkou a poskakovala, strakala do mě šňupáčkem a tiskla hlavičku pod paži. Spinká v ložnici u mé postele a včera večer se pokoušela nenápadně vylézt za klukama do postele taky .

Já doufám, že se jí u nás bude líbit a že tady s náma bude ještě hodně dlouho. 

S podravem Míla

 

betydoma.jpgBetynka
u nás Zorinka
Betynka žije v Bystřici pod Hostýnem u jedné hodné starší paní a její dcery. Má se u nich moc dobře a je stále tak veselá jako byla u nás. Ze začátku hodně tahala na vodítku, ale postupně jí to jde stále lépe.

 Zorinka v záchytu
Obrazek
Zorinka dnes už Betynka doma
Obrazek
 

Tany (17.2.2010)
Dobrý den před necelými 2 týdny jsme si od vás vzaly fenečku křížence jezevčíka jménem Tany. Tanynka už se má k světu po pár dnech jsme s ní šly na veterinu, protože pořád učůrávala a zjistily, že má zánět močového měchýře a dostala antibiotika a už je jí dobře ani se už tak nebojí pejsků jen lidem pořád moc nevěří. Přeji hodně štěstí i dalším pejskům. Hradilová 

Obrazek

 

Obrazek